Profielfoto

Sharda

Holistisch | De taal van het lijf | Coachen met en vanuit het zenuwstelsel
Alphen Aan Den Rijn
14 jaar ervaringGeaccrediteerdBeroepsverenigingGecertificeerd

Over mij

Mijn waarom? De bedding van het werk wat ik doe en op de manier waarop ik het doe, is ontstaan uit mijn baby- en kindertijd. We zijn niet de som van onze gebeurtenissen. In een staat van voldoende veiligheid is er ruimte om de omschakeling te maken in onder andere: - denken, ervaren en gedrag - overmatig perfectionisme, controle en/of please-gedrag naar gezonde gedragspatronen (overlevingspatronen en bescherming) - het veranderen van een negatief zelfbeeld (foutieve neuroceptie) Kort iets over mij: Altijd nieuwsgierig geweest naar het verhaal achter een persoon. Dit is begonnen met fysiek werk (personal trainer), waarbij ik getriggerd werd door de non-verbale communicatie van het lijf. De beweging en stand van jouw lijf is voor mij non-verbaal communiceren. Er volgde een passende stap naar ook werken met de binnenkant; - Wat gaat er nu echt in iemand om? - Waarin zijn de woorden van een persoon niet congruent met de beweging van het lijf (of juist wel)? - Wat wordt er juist niet gezegd? - Wat hoor ik (in woorden) en zie ik aan het lijf? Mijn inzicht: we hebben aardig wat (onbewuste) conflicten in en met onszelf (mijzelf niet uitgesloten)! Mijn passie, interesse in de ander en behoefte voor ontwikkeling hebben geleid tot het volgen van veel opleidingen over deze onderwerpen, waaronder ook werken met het zenuwstelsel, het sluitende puzzelstuk. Ons zenuwstelsel is alles bepalend in hoe we onszelf zien, de wereld ervaren en ons verhouden naar anderen. Blijvende verandering op welk gebied dan ook, gebeurt uitsluitend wanneer ons zenuwstelsel voldoende veiligheid ervaart. Het zenuwstelsel vormt voor mij de kern bij mijn werkwijzen. Bijzonder om mee te werken met een duurzame uitkomst voor de ander. Een aantal steekwoorden die mij omschrijven: Empathisch, verdiepend, ik ben ok jij bent ok, veiligheid, nieuwsgierig, oprecht, eerlijk, humor, scherp in non-verbale communicatie, congruent.

IK KAN JOU HELPEN BIJ

Werkwijze

Contact per mail / telefoon; graag hoor ik meer over jouw vraagstuk. - Nadat er sprake is van een wederzijdse klik gaan we van start. - Jouw vraagstuk is bepaalt de vorm en inhoud van het traject. - De sessies vinden plaats online en/of in de coachruimte in Alphen aan den Rijn. - Tussen de coachsessies houden we per app / mail contact. - Je krijgt ervaringsopdrachten/oefeningen mee ter ondersteuning van jouw proces. - Je ontvangt wetenschappelijke informatie/educatie wat zorgt voor inzicht, herkenning en begrip. Gemiddeld aantal sessies: 5 Zakelijke trajecten zijn op aanvraag wat betreft invulling, duur en tarief.

Deze soorten coaching bied ik aan

In deze soorten coaching ben ik gespecialiseerd

Overige coaching

Opleidingen

Hoofdopleiding Intuitief CoachenIMC Mensontwikkeling - 2011-2012
Transactionele AnalysePhoenix Opleidingen - 2012-2012
MediationMediation Educatie Centrum - 2021-2021
FamiliemediationMediation Educatie Centrum - 2021-2021

Certificaten

Coachen met het zenuwstelselNavenja - 2024
Werking van het zenuwstelselNavenja - 2024

Aangesloten bij

NOBCO / EMCC -NL (Nederlandse Orde van Beroepscoaches)

Methodieken

Ervaringen

Er zijn nog geen ervaringen gedeeld.
Heb jij ervaring met deze coach? Deel jouw ervaring en help anderen op weg.

SAMEN ONDERZOEKEN WAT IK VOOR JE KAN BETEKENEN?

Plan gratis en vrijblijvend een kennismakingsgesprek met mij in. Door onderstaande gegevens in te vullen en te versturen komen wij met elkaar in contact!

Sfeerbeeld